page_banner

מוצרים

  • 10Gb/s SFP+ SR 850nm 300m DDM VCSEL LC optical transceiver

    10Gb / s SFP + SR 850nm 300m DDM VCSEL LC משדר אופטי

    SFP + SR של 10Gb / s מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט של 10 ג'יגה-ביט על פני סיבים מרובי-מצבים. הם תואמים SFF-8431, SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-SR / SW ו- 10G Fibre Channel 1200-Mx-SN-I. פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 10km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 10 ק"מ DDM DFB LC מקלט אופטי דופלקס

    מקלטים מקושרים SFP + 10Gb / s משופרים עם צורה קטנה משופרים מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט 10 ג'יגה ביט עד 10 ק"מ מעל סיבים במצב יחיד. הם תואמים SFF-8431, SFF-8432 ו- IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ופונקציות אבחון דיגיטליות ערוצי סיבים 1200-SM-LL-L 10G זמינות באמצעות ממשק טורי דו-חוטי. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ LR 1310nm 20km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + LR 1310nm 20 ק"מ DDM DFB LC משדר אופטי דופלקס

    משדרי SFP + הניתנים לשיפור 10 גיגהבייט / שניות משופרות עם צורה קטנה מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט של 10 ג'יגה ביט עד 20 ק"מ מעל סיבים במצב יחיד. הם תואמים SFF-8431, SFF-8432 ו- IEEE 802.3ae 10GBASE-LR / LW, ופונקציות אבחון דיגיטליות ערוצי סיבים 1200-SM-LL-L 10G זמינות באמצעות ממשק טורי דו-חוטי. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1310nm 40km DDM DFB LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + 1310nm 40 ק"מ DDM DFB LC משדר אופטי דופלקס

    מקלטים מקבילים SFP + 10Gb / s הם משופרים מקלטים מקושרים מסוג SFP + משופרים המיועדים לשימוש בקישורים מרובי קצב של 10 ג'יגה-ביט עד 40 ק"מ של סיבים במצב יחיד G.652. הם תואמים SFF-8431 1, SFF-8432 2 ו- 10GBASE-ER / EW; תומכים בערוץ סיבים 4x, 8x ו- 10x, כמו גם אפשרות CPRI 2 עד 8, קישורים מעל 40 ק"מ.
    פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ 1550nm 40km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10 Gb / s SFP + 1550 nm 40 ק"מ DDM EML LC משדר אופטי דופלקס

    מקלטים מקבילים SFP + 10Gb / s הם משופרים מקלטים מקושרים מסוג SFP + משופרים המיועדים לשימוש בקישורים מרובי קצב של 10 ג'יגה-ביט עד 40 ק"מ של סיבים במצב יחיד G.652. הם תואמים SFF-8431 1, SFF-8432 2 ו- 10GBASE-ER / EW; תומכים בערוץ סיבים 4x, 8x ו- 10x, כמו גם אפשרות CPRI 2 עד 8, קישורים מעל 40 ק"מ.
    פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 10Gb/s SFP+ZR 1550nm 80km DDM EML LC Duplex optical transceiver

    10Gb / s SFP + ZR 1550nm 80km DDM EML LC משדר אופטי דופלקס

    10 Gb / s מקלטים SFP + ZR תומכים הם משופרים מקבלי SFP + מקבלי צורה קטנים משופרים המיועדים לשימוש ב- 10GBASE-ZR / ZW עד 80 ק"מ של סיבים במצב יחיד G.652. הם תואמים SFF-8472 ו- SFP + MSA, SFF-8431 ו- SFF-8432, IEEE 802.3ae 10GBASE-ZR / ZW, FCC 47 CFR חלק 15, Class B ו- Telcordia GR-468-CORE.
    פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.