page_banner

מוצרים

25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 ק"מ DDM DFB LC משדר אופטי

תיאור קצר:

מקמ"ש SFP28 הם מודולים בעלות ביצועים גבוהים וחסכוניים התומכים בקצב נתונים של 25Gbps ואורך קישור מרבי של 10 ק"מ ב- SMF. הוא תוכנן עבור 25GBASE-LR Ethernet ו- 25.78125 Gb / s נתיב יחיד 100GE LR4. הם תואמים תואמים ל- SFF-8402 ו- SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ו- IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR חלק 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.


פרטי מוצר

תיאור מוצר

המשדר האופטי 25G SFP28 מיועדים לנתב 25GBASE-LR ו- 25.78125 Gb / s נתיב יחיד 100GE LR4. אורך הקישור המרבי שלה הוא 10 ק"מ ב- SMF. המשדר האופטי תואם RoHS.

תכונת מוצר

קצב נתונים עד 25.78125Gb / s
גורם צורה SFP28 הניתן לחיבור חם
מחבר LC דופלקס
מקלט DFB ו- PIN 1310nm
פונקציות אבחון דיגיטליות מובנות
אורך קישור מרבי של 10 ק"מ ב- SMF
ספק כוח יחיד + 3.3 וולט
צריכת חשמל נמוכה <1.2W
טמפרטורת מקרה הפעלה: -5 ~ + 70 ° C

יישום

25GBASE-LR אתרנט
25.78125 נתיב יחיד של Gb / s 100GE LR4

מפרט מוצר

פָּרָמֶטֶר

נתונים

פָּרָמֶטֶר

נתונים

צורת פקטור

SFP28

אֹרֶך גַל

1310 ננומטר

קצב נתונים מקסימלי

25.78125 Gbps

מרחק שידור מקסימלי

10 ק"מ

מַחבֵּר

דופלקס LC

כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

SMF

סוג משדר

DFB 1310nm

סוג מקלט

פִּין

אבחון

DDM נתמך

טווח טמפרטורות

-5 עד 70 מעלות צלזיוס

TX כוח

-7 ~ 2dBm

רגישות המקלט

<-11.3dBm

<-11.3dBm

צריכת חשמל

1.2W

יחס הכחדה

3.5dB

1

מבחן איכות

2

בדיקת איכות אותות TX / RX

3

דרגת בדיקות

4

בדיקת ספקטרום אופטי

5

בדיקת סנסטיביות

6

אמינות ובדיקת יציבות

בדיקת קצה פנים

xinfu

תעודת איכות

safd (2)

תעודת CE

safd (3)

דו"ח EMC

safd (1)

חברת החשמל 60825-1

123(1)

  • חברת החשמל 60950-1
  • קודם: