page_banner

מוצרים

  • 25Gb/s SFP28 LR 1310nm 10km DDM DFB LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LR 1310nm 10 ק"מ DDM DFB LC משדר אופטי

    מקמ"ש SFP28 הם מודולים בעלות ביצועים גבוהים וחסכוניים התומכים בקצב נתונים של 25Gbps ואורך קישור מרבי של 10 ק"מ ב- SMF. הוא תוכנן עבור 25GBASE-LR Ethernet ו- 25.78125 Gb / s נתיב יחיד 100GE LR4. הם תואמים תואמים ל- SFF-8402 ו- SFF-8472, SFF-8432, SFF-8431 ו- IEEE 802.3by 25GBASE-LR, FCC 47 CFR חלק 15, Class B, Telcordia GR-468-CORE.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 CWDM 40 ק"מ DDM EML דופלקס LC משדר אופטי

    מקמ"שים SFP28 מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט עד קצב נתונים של עד 25.78 Gb / s ואורך קישור של 40 ק"מ. הם תואמים ל- SFF-8472, ותואמים ל- SFF-8432 ולחלקים הרלוונטיים של SFF-8431. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 LAN-WDM 10 ק"מ DDM EML דופלקס LC משדר אופטי

    מודול SFP28 LAN-WDM תואם SFF-8431, SFF-8432 ו- IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472. המשדר האופטי תואם לדרישת RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 LAN-WDM 40km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 LAN-WDM 40 ק"מ DDM EML דופלקס LC משדר אופטי

    מודול SFP28 LAN-WDM תואם SFF-8431, SFF-8432 ו- IEEE 802.3CC 25GBASE-ER. פונקציות אבחון דיגיטליות זמינות באמצעות ממשק סדרתי דו חוטי, כמפורט ב- SFF-8472. המשדר האופטי תואם לדרישת RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC optical transceiver

    25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC משדר אופטי

    משדר SFP28 הוא מודול משדר אופטי קומפקטי מאוד הממיר נתונים חשמליים 25Gbit / s PECL או CML חשמל לנתונים אופטיים סדרתיים התואמים את תקן 25GBASE-SR. הוא תוכנן עבור רשתות שטח אחסון מהירות, חיבור בין אשכולות למחשבים, צינורות נתונים מהירים בהתאמה אישית וחיבור Inter Rack. הם תואמים תואמים ל- SFF-8431, SFF-8432 ו- IEEE 802.3ae 25GBASE-LR.
  • 25Gb/s SFP28 BIDI 1270nm/1330nm 10km

    25Gb / s SFP28 BIDI 1270nm / 1330nm 10 ק"מ

    מקמ"שים SFP28 מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט בקצב נתונים של עד 25.78 Gb / s ועד אורך קישור של עד 10 ק"מ. הם תואמים ל- SFF-8472, ותואמים ל- SFF-8432 ולחלקים הרלוונטיים של SFF-8431. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.
  • 25Gb/s SFP28 CWDM 10km DDM EML Duplex LC optical transceiver

    25 Gb / s SFP28 CWDM 10 ק"מ DDM EML דופלקס LC משדר אופטי

    מקמ"ש SFP28 מיועדים לשימוש בקישורי אתרנט עד קצב נתונים של עד 25.78 Gb / s ואורך קישור של 10 ק"מ. הם תואמים ל- SFF-8472, ותואמים ל- SFF-8432 ולחלקים הרלוונטיים של SFF-8431. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.