page_banner

מוצרים

100Gb / s CFP4 1310nm 10 ק"מ DDM LAN-WDM EML משדר אופטי

תיאור קצר:

ה- CFP4 של 100Gb / s מיועד ל- Ethernet של 100GBASE. הם תואמים CFP MSA, IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4, IEEE802.3bm CAUI-4 ו- CEI-28G-VSR. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.


פרטי מוצר

תיאור מוצר

ה- CFP4 LR4 ממיר 4 ערוצי כניסה של נתונים חשמליים של 25 ג'יגה-סיביות לשנייה ל -4 ערוצים של אותות LAN WDM אופטיים ואז מכפל אותם לערוץ יחיד להעברה אופטית של 100 ג'יגה-סיביות. הפוך בצד המקלט, המודול מוריד את ריבוי הקלט האופטי של 100 ג'יגה-סיביות ל -4 ערוצים של אותות LAN WDM אופטיים ואז ממיר אותם ל -4 ערוצי פלט של נתונים חשמליים.
אורכי הגל המרכזיים של 4 ערוצי ה- WDM LAN הם 1295.56, 1300.05, 1304.58 ו- 1309.14 ננומטר כחברים ברשת WDM LAN WdM המוגדרת ב- IEEE 802.3ba.

תכונת מוצר

גורם צורה של CFP4 MSA הניתן לחיבור חם
משדר: מקורר 4x25Gb / s LAN WDM EML TOSA (1295.56, 1300.05, 1304.58, 1309.14nm)
מקלט: 4x25Gb / s PIN ROSA
ממשק חשמלי 4x28G חשמלי (CEI-28G-VSR)
הגעה עד 10 ק"מ ל- G.652 SMF
ממשק ניהול MDIO עם ניטור אבחון דיגיטלי
ספק כוח יחיד + 3.3 וולט
קיבול LC דופלקס
טמפרטורת מקרה הפעלה: 0 ~ 70 מעלות צלזיוס
תואם RoHS-6

יישום

100GBASE-LR4 אתרנט
OTN OTU4

מפרט מוצר

פָּרָמֶטֶר

נתונים

פָּרָמֶטֶר

נתונים

צורת פקטור

CFP4

אֹרֶך גַל

4 LAN WDM

קצב נתונים מקסימלי

103.1 Gbps

מרחק שידור מקסימלי

10 ק"מ

מַחבֵּר

דופלקס LC

כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

SMF

סוג משדר

LAN-WDM EML

סוג מקלט

פִּין

אבחון

DDM נתמך

טווח טמפרטורות

0 עד 70 ° C (32 עד 158 ° F)

מבחן איכות

1

בדיקת איכות אותות TX / RX

2

דרגת בדיקות

3

בדיקת ספקטרום אופטי

4

בדיקת סנסטיביות

5

אמינות ובדיקת יציבות

6

בדיקת קצה פנים

תעודת איכות

xinfu

תעודת CE

safd (2)

דו"ח EMC

safd (3)

חברת החשמל 60825-1

safd (1)

חברת החשמל 60950-1

123(1)

  • קודם:
  • הַבָּא: