page_banner

מוצרים

100Gb / s QSFP28 CWDM4 1310nm 2 ק"מ משדר אופטי DDM DFB

תיאור קצר:

100Gb / s QSFP28 CWDM4 הוא משדר מקלט אופטי מקביל לארבעה ערוצים, הניתן לניתוק ומיועד ליישום 100G CWDM עם רשת FEC, Datacenter ו- Enterprise וקישורים אופטיים אחרים. הם תואמים למפרט SFF-8636, IEEE 802.3ba 100GBASE-CLR4 / CWDM4 ו- Telcordia GR-468-CORE. המקמ"שים האופטיים עומדים בדרישת ה- RoHS.


פרטי מוצר

תיאור מוצר

100G QSFP28 משלב ארבעה נתיבי נתונים לכל כיוון עם רוחב פס של 100Gb / s. כל נתיב יכול לפעול ב 25.78125Gb / s עד 2 ק"מ עבור סיבים במצב G.652 יחיד (SMF). אורכי הגל המרכזיים של ערוצי 4CWDM הם 1271nm, 1291nm, 1211nm ו- 1331nm.

תכונת מוצר

עד 25.78125Gbps קצב נתונים לערוץ
עד להגיע ל -2 ק"מ עבור G.652 SMF
4 משדר CWDM ללא קירור מבוסס DFB
4 ערוצים גלאי תמונות PIN
גורם צורה QSFP28 הניתן לחיבור חם
קיבול LC דופלקס
מעגלי CDR פנימיים הן בערוצי המקלט והן בערוצי המשדר
תמיכה במעקף CDR
פונקציות אבחון דיגיטליות מובנות
צריכת חשמל נמוכה <3.5 וואט
טמפרטורת מקרה הפעלה: 0 ~ + 70 ° C

יישום

יישומי 100 גרם CWDM4 עם FEC
מרכז נתונים ורשתות ארגוניות
קישורים אופטיים אחרים

מפרט מוצר

פָּרָמֶטֶר

נתונים

פָּרָמֶטֶר

נתונים

צורת פקטור

QSFP28

אֹרֶך גַל

1310 ננומטר

קצב נתונים מקסימלי

103.1 Gbps

מרחק שידור מקסימלי

2 ק"מ

מַחבֵּר

דופלקס LC

כְּלֵי תִקְשׁוֹרֶת

SMF

סוג משדר

LAN-WDM מבוסס DFB

סוג מקלט

פִּין

אבחון

DDM נתמך

טווח טמפרטורות

0 עד 70 ° C (32 עד 158 ° F)

TX הפעל כל נתיב

-6.5 ~ 2.5dBm

רגישות המקלט

<-10dBm

<-10dBm

צריכת חשמל

3.5W

יחס הכחדה

3.5dB

1

מבחן איכות

2

בדיקת איכות אותות TX / RX

3

דרגת בדיקות

4

בדיקת ספקטרום אופטי

5

בדיקת סנסטיביות

6

אמינות ובדיקת יציבות

בדיקת קצה פנים

xinfu

תעודת איכות

safd (2)

תעודת CE

safd (3)

דו"ח EMC

safd (1)

חברת החשמל 60825-1

123(1)

  • חברת החשמל 60950-1
  • 25Gb / s SFP28 SR 850nm 100m DDM VCSEL LC משדר אופטי