100Gb/S QSFP28 SR4 850nm 100m DDM VCSEL MPO Optical Transceiver
100Gb/S QSFP28 CWDM4 1310nm 2km DDM DFB Optical Transceiver
155Mb/S SFP 1310nm/1550nm 20km DDM Simplex LC Optical Transceiver

הפרויקטים שלנו

טכנולוגיית ייצור בינלאומית מתקדמת ואיכות גבוהה

עלינו
_W2A2318

חברת Topticom, שנוסדה בשנת 2014, מייצגת את Top Optic Communication וזה החזון שלנו שהנחה אותנו והשרא אותנו מאז שנוסד. לאחר צמיחה מהירה של יותר מ -5 שנים, סייענו בבניית רשת מהירה ומאובטחת ברחבי העולם על ידי מתן מקלט משדר איכותי ואמין.
אנו מציעים מגוון של מקמ"ש תואם OEM תואם, כגון 100G QSFP28 / CFPx, 25G SFP28, 10G SFP +, GPON ONU, OLT ect. אנו מתמקדים במעקב אחר ההתפתחויות הטכנולוגיות כדי שנוכל לספק לך את המוצרים המעודכנים ביותר שיעזרו לך להאיץ את נתח השוק שלך במוצרים אסטרטגיים.

ראה עוד